Michał Molenda

Cyfrowy nomada, programista, początkujący przedsiębiorca prowadzący software house CodeApps. Na blogu poczytasz o łączeniu pracy z podróżami, zarządzaniu projektami, produktywnością i czasem.

Od bardzo dawna dostaję zarówno od znajomych jak i od obcych osób pytania jak zostać programistą. Pomogłem już wielu znajomym, ale czas pójść krok dalej, dlatego przygotowałem 12 tygodniowy kurs programowania w php dla początkujących, na który może zapisać się każdy.

Jest to szkolenie metodą bootcamp pod moim nadzorem, które podczas 12 lekcji wprowadzi Cię m.in.: w podstawy programowania, obsługi serwera, baz danych, podstaw HTML/CSS oraz wielu innych.

Czemu warto zostać programistą

Według raportu wydanego przez Forbes w Polsce brakuje 30,000 programistów. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie, stwarza to dla Ciebie ogromne możliwości jeśli chodzi o rozwój osobisty oraz zarobki. Do 2020 raku w Unii Europejskie ma brakować nawet ok. 1 miliona programistów.

Biorąc pod uwagę średnie zarobki programistów, które obecnie wynoszą 4,000-5,000 zł, coraz więcej osób chciałby podążać tą ścieżką rozwoju zawodowego.

Zarobki w IT są dużo wyższe niż średnia krajowa. Firmy widząc braki na rynku programistów oferują kandydatom korzystne warunki pracy jak np. możliwość pracy zdalnej, dodatki, premie itp.

Jak wygląda kurs

 1. W każdy wtorek dostaniesz na e-mail nową lekcję w formie interaktywnej aplikacji.
 2. Po każdej lekcji dostajesz nowe zadania. Przez cały kurs będziesz rozwijał swoje własne oprogramowanie do prowadzenia sklepów internetowych.
 3. Przez cały tydzień jestem do Twojej dyspozycji na czacie oraz w razie potrzeby na skype. Godziny nauki ustalamy wspólnie, aby pasowały i Tobie i mi.
 4. Po każdej ukończonej lekcji robię tzw. „code review”, czyli oceniam Twój kod i omawiamy wspólnie moje uwagi.
 5. Po kursie pomogę Ci przygotować portfolio, profil na linkedin.com, CV oraz przygotuję Cię do rozmów o pracę.

Co wyróżnia mój kurs

 1. Kurs programowania składa się z 12 lekcji i trwa 12 tygodni. Jest to okres intensywnej nauki z moją pomocą, który pozwoli Ci przyswoić podstawy.
 2. Przez cały czas trwania kursu możesz korzystać z mojej pomocy. Nie będziesz tracił czasu na szukanie rozwiązania w internecie czy bezmyślnie kopiował kod nie rozumiejąc go.
 3. Uczysz się w domu kiedy masz czas. Nie musisz brać wolnego czy rezygnować ze swoich zajęć.
 4. Kurs został przygotowany tak, aby maksymalnie przygotować Cię do pracy programisty. Wszystkie lekcje, zadania i problemy to 100% praktyka z którą spotkasz się w pracy.
 5. Podczas kursu napiszesz program do obsługi sklepu internetowego a po ukończeniu kursu samodzielnie stworzysz aplikację do zarządzania listą zadań. Będzie to Twoje przyszłe portfolio, które pomoże Ci znaleźć pracę po kursie.
 6. Przez cały okres oraz po kursie masz dostęp do aplikacji ze wszystkimi lekcjami. Możesz w każdej chwili wrócić i powtórzyć sobie temat.

 
 

Zapisz się na kurs

 

3,700 zł + VAT
Płatność 1 rata
3,900 zł + VAT
Płatność w 3 ratach

 
 

 

Zobacz również:
 
Spis lekcji Pytania i odpowiedzi

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla firmy TOKE Michał Molenda.