Blog o programowaniu, prowadzeniu firmy i cyfrowym nomadyzmie

Kurs php i programowania aplikacji webowych

Niezmiernie miło mi pokazać mój najnowszy projekt. Do tego pomysłu zbierałem się od dawna. Kurs php zaczął kiełkować mi w głowie już ponad 3 lata temu, podczas podróży po Filipinach. Początkowo, miała to być aplikacja do nauki przez internet. Nawet kupiłem pod ten projekt domenę projektprogramista.pl, ale nic z tego nie wyszło. Następnie myślałem o tradycyjnym bootcampie, 7 dni w tygodniu z różnymi nauczycielami. Jednak obie formy nauki moim zdaniem nie były idealne.

Pomysł na ten projekt na przestrzeni tych 3 lat mocno ewoluował. Obecne formy nauki programowania nie do końca mnie przekonywały. Długo zastanawiałem się, jaką formę kursu wybrać, abym mógł zaoferować Wam maksymalną dawkę, sprawdzonej i praktycznej wiedzy.

Książek, video-kursów czy bootcampów jest bardzo dużo, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie dostępne na rynku opcje mają swoje wady i zalety. Przeanalizowałem plusy i minusy każdego rozwiązania i tak powstał mój kurs tworzenia aplikacji webowych!

Mój kurs to weekendowa nauka tworzenia aplikacji w języku programowania PHP. Przez 4 miesiące, w małej grupie maksymalnie 6 osobowej będziemy każdego weekendu uczyć się i tworzyć aplikacje.

  • Stacjonarna nauka z doświadczonym programistą
  • Mała, kameralna grupa (5-6 osób)
  • Weekendowy kurs, nie musisz rezygnować ze swoich zajęć
  • Podczas kursu stworzysz 2 aplikacje webowe, uczymy się praktyki a nie teorii
  • W tygodniu uczysz się samodzielnie korzystając z materiałów
  • Dostęp do czatu ze mną i innymi uczestnikami kursu
  • Pomoc po kursie, przygotowanie portfolio i CV, pomoc w znalezieniu pracy

Jak sam widzisz, kurs jest maksymalnie nastawiony na praktyczną naukę tworzenia aplikacji webowych. Będziemy uczyć się programowania aplikacji i będziemy spotkać się z realnymi problemami. Na koniec kursu samodzielnie (oczywiście, z moją pomocą jeśli zajdzie taka potrzeba) stworzysz drugą aplikację, którą sam wymyślisz i zaplanujesz.

Pierwsza edycja kursu startuje 5 października 2019 r.. Jak wspomniałem na początku, nauka odbywać się będzie w kameralnej grupie, dlatego liczba miejsc jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Dla pierwszych kursantów przygotowałem zniżkę w wysokości 25%!.
Więcej informacji oraz plan kursu znajdziesz na stronie: https://michalmolenda.pl/kurs

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na adres michal@codeapps.pl.

Skomentuj

Newsletter

W każdy czwartek wysyłam newsletter z najciekawszymi artykułami i wydarzeniami ze świata biznesu, programowania i cyfrowego nomadyzmu. Zapraszam! 🙂

Trwa zapisywanie na listę mailingową...

Dzięki, do usłyszenia niedługo! 🙂 

Michał Molenda

Michał Molenda

 

Od ponad 12 lat pracuję jako programista aplikacji webowych. Prowadzę firmę Code Apps, w której wraz z zespołem tworzymy dedykowane oprogramowanie. Od 7 lat jestem cyfrowym nomadą, czyli łączę pracę z podróżami.

Na blogi poczytasz o programowaniu, prowadzeniu firmy, produktywności i cyfrowym nomadyzmie.