Michał
Molenda

Witaj!

Skoro trafiłeś na tę stronę to prawdopodobnie szukasz zaufanego partnera, który wesprze Twoją firmę w obsłudze informatycznej. Nie ukrywam, trafiłeś bardzo dobrze! Od wielu lat współpracuję z firmami w zakresie wsparcia IT, tworzenia aplikacji internetowych, stron i sklepów internetowych. Obecnie od 4 lat prowadzę firmę Code Apps w której wraz z zespołem budujemy nowoczesne aplikacje internetowe.

Wieloletnie doświadczenie oraz setki wykonany projektów pozwoliło mi zdobyć zaufanie obecnych klientów z którymi współpracuję nieprzerwanie nawet od kilku lat. Zobacz poniżej czym się zajmuję, jakie projekty wykonałem oraz co o współpracy ze mną mówią obecni klienci.

Michał Molenda
 
Podpis
 
www.codeapps.pl
www.michalmolenda.pl

Oferta

Obsługa firm

Zaufanie, bezpieczeństwo i dostępność to trzy główne składowe naszych współprac z firmami. Jako zewnęrzny dział IT przejmujemy opiekę nad Twoją aplikacją, stroną lub sklepem internetowym, abyś Ty mógł skupić się na biznesie i rozwijaniu firmy.

Aplikacje webowe

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji internetowych, czyli programów, które do działania potrzebują tylko przeglądarki internetowej. Oprogramowanie tego typu oferuje ogromne możliwośći pozwala ograniczać koszty.

Strony internetowe

Od ponad 12 lat zajmujemy się stronami internetowymi. Tak duże doświadczenie pozwala nam budować przyjazne, ładne i responsywne strony www, dzięki którym będziesz pozyskiwał nowych klientów do swojej firmy.

E-commerce

Sklepy internetowe i e-commerce to przyszłość handlu. Pomożemy Ci stworzyć profesjonalny i łatwy w zarządzaniu sklep internetowy, dzięki któremy będziesz w stanie sprzedawać więcej produktów lub usług poprzez internet.

Technologie

 • PHP
 • MySQL
 • Symfony
 • Laravel
 • Zend Framework
 • Phalcon
 • Vue.js
 • Node.js
 • WordPress
 • Drupal
 • WooCommerce
 • Magento
 • Prestashop

Portfolio

Referencje

„Współpraca przebiegła bardzo przyjemnie i profesjonalnie. Na każdym etapie tworzenia naszej strony internetowej mieliśmy wgląd w postęp prac oraz mogliśmy aktywnie uczestniczyć w całym procesie.”

Agnieszka Golec de Zavala SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

„Firma Code Apps przygotowała dla nas stronę internetową dotyczącą badań naukowych prowadzonych. Współpraca przebiegła bardzo dobrze, szybko i profesjonalnie, a pan Michał jest otwarty i wychodzi naprzeciw wszelkim sugestiom. Nasza strona spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem naszych kolegów i współpracowników z Polski i z zagranicy.”

Katarzyna Hamer Polska Akademia Nauk

„Code Apps obsługuje kompleksowo Ogólnopolski Panel Badawczy. Zarówno jeśli chodzi o obsługę programistyczną jak i serwerową. Mogę polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka solidnego i doświadczonego partnera.”

Tomasz Baran Ogólnopolski Panel Badawczy Sp. z o.o.

„Code Apps wspierają nas w rozwoju narzędzi automatyzujących działania marketingowe. Dobra komunikacja, wysoka jakość pracy i poczucie odpowiedzialności za projekt to elementy, które najbardziej cenię w tej współpracy.”

Maciej Woźniak Agencja Whites

„Code Apps wspierał nas na każdym etapie, zarówno podczas tworzenia naszej strony internetowej jak i późniejszych modyfikacji treści. Śmiało mogę polecić tę firmę każdemu, kto szuka solidnego partnera.”

Beata Kolterman Premium Brand

„Budując wizerunek nowej marki zależało nam, aby strona internetowa wyróżniała się spośród konkurencji. Efektywność i terminowość oraz ważny dla nas profesjonalizm sprawiły, że strona cieszy się dużym uznaniem.”

Katarzyna Wierzba Biuro Kamienica

„W trakcie współpracy wszystkie sugestie ze strony Code Apps były cenne i trafne. Jesteśmy pełni uznania dla rzetelnej, cierpliwej i fachowej pracy zespołu Code Apps. Śmiało polecam współpracę z Michałem.”

Tadeusz Trzaskowski JT Adwokaci

„Polecam współpracę ze specjalistami firmy Code Apps każdemu, kto potrzebuje dedykowanych rozwiązań, które przewyższają możliwości darmowych systemów CMS.”

Bartosz Mrugacz Klinika Bocian

Kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą?
A może chcesz po prostu porozmawiać o dostępnych możliwościach?

Napisz do mnie na michal@codeapps.pl
lub zadzwoń na numer 572 175 780 :)