Blog o programowaniu, prowadzeniu firmy i cyfrowym nomadyzmie

Współpraca

Nazywam się Michał Molenda, witaj na mojej stronie.

Od ponad 12 lat pracuję jako programista aplikacji webowych. Prowadzę firmę Code Apps, w której wraz z zespołem tworzymy dedykowane oprogramowanie. Od ponad 6 lat jestem cyfrowym nomadą, dzięki czemu wraz z żoną i córką możemy zwiedzać świat.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Aplikacje

Od ponad 12 lat pracuję jako programista aplikacji webowych. Obecnie wraz z zespołem specjalizujemy się w dedykowanych aplikacjach webowych.

Obsługa firm

Wspieram wiele firm w zakresie obsługi informatycznej jako zewnętrzny specjalista. Jesteśmy zewnętrznym działem IT do wynajęcia.

Konsultacje

Wspieramy i doradzamy zarówno startup’om jak i korporacjom z zakresu aplikacji, stron internetowych czy sklepów internetowych / e-commerce.

Rekrutacja

Pomagam i szkolimy firmy z zakresu rekrutacji i weryfikacji umiejętności programistów, zarówno tych miękkich jak i twardych, technicznych.

Portfolio

Referencje

Tomasz Baran

„Code Apps obsługuje kompleksowo Ogólnopolski Panel Badawczy. Zarówno jeśli chodzi o obsługę programistyczną jak i serwerową. Mogę polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka solidnego i doświadczonego partnera.”

Maciej Woźniak

„Code Apps wspierają nas w rozwoju narzędzi automatyzujących działania marketingowe. Dobra komunikacja, wysoka jakość pracy i poczucie odpowiedzialności za projekt to elementy, które najbardziej cenię w tej współpracy.”

Agnieszka Golec de Zavala

„Współpraca z Code Apps przebiegła bardzo przyjemnie i profesjonalnie. Na każdym etapie tworzenia naszej strony internetowej mieliśmy wgląd w postęp prac oraz mogliśmy aktywnie uczestniczyć w całym procesie.”

Beata Kolterman

„Code Apps wspierał nas na każdym etapie, zarówno podczas tworzenia naszej strony internetowej jak i późniejszych modyfikacji treści. Śmiało mogę polecić tę firmę każdemu, kto szuka solidnego partnera.”

Katarzyna Wierzba

„Budując wizerunek nowej marki zależało nam , aby strona internetowa wyróżniała się spośród konkurencji. Efektywność i terminowość podczas tworzenia projektu oraz ważny dla nas profesjonalizm sprawiły, że strona cieszy się dużym uznaniem wśród naszych Klientów.”

Tadeusz Trzaskowski

„W trakcie współpracy wszystkie sugestie ze strony Code Apps były cenne i trafne. Jesteśmy pełni uznania dla rzetelnej, cierpliwej i fachowej pracy zespołu Code Apps.”

Brzmi fajnie?
Super! Napisz do mnie na adres michal@codeapps.pl! 🙂

Michał Molenda

Michał Molenda

Od ponad 12 lat pracuję jako programista aplikacji webowych. Prowadzę firmę Code Apps, w której wraz z zespołem tworzymy dedykowane oprogramowanie. Od ponad 6 lat jestem cyfrowym nomadą, czyli łączę pracę z podróżami.

Na blogi poczytasz o programowaniu, prowadzeniu firmy, produktowyności i cyfrowym nomadyzmie.

Newsletter