Michał
Molenda

Współpraca

Skoro trafiłeś na tę stronę to prawdopodobnie szukasz zaufanego partnera, który wesprze Twoją firmę w obsłudze internetowej. Nie ukrywam, trafiłeś bardzo dobrze! Od wielu lat współpracuję z firmami w zakresie obsługi informatycznej, tworzenia aplikacji webowych czy stron i sklepów internetowych.

Wieloletnie doświadczenie oraz setki wykonany projektów pozwoliło mi zdobyć zaufanie obecnych klientów z którymi współpracuję nawet od kilku lat. Zobacz poniżej czym się zajmuję, jakie projekty wykonałem oraz co o współpracy ze mną mówią obecni klienci.

Oferta

Aplikacje

Od ponad 12 lat pracuję jako programista aplikacji webowych. Obecnie wraz z zespołem specjalizujemy się w dedykowanych aplikacjach webowych.

Obsługa firm

Wspieram wiele firm w zakresie obsługi informatycznej jako zewnętrzny specjalista. Jesteśmy zewnętrznym działem IT do wynajęcia.

Konsultacje

Wspieramy i doradzamy zarówno startup’om jak i korporacjom z zakresu aplikacji, stron internetowych czy e-commerce.

Rekrutacja

Pomagamy i szkolimy firmy z zakresu rekrutacji i weryfikacji umiejętności programistów, zarówno tych miękkich jak i twardych, technicznych.

Portfolio

Zadowoleni klienci

„Code Apps obsługuje kompleksowo Ogólnopolski Panel Badawczy. Zarówno jeśli chodzi o obsługę programistyczną jak i serwerową. Mogę polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka solidnego i doświadczonego partnera.”

Tomasz Baran Ogólnopolski Panel Badawczy Sp. z o.o.

„Code Apps wspierają nas w rozwoju narzędzi automatyzujących działania marketingowe. Dobra komunikacja, wysoka jakość pracy i poczucie odpowiedzialności za projekt to elementy, które najbardziej cenię w tej współpracy.”

Maciej Woźniak Agencja Whites

„Współpraca przebiegła bardzo przyjemnie i profesjonalnie. Na każdym etapie tworzenia naszej strony internetowej mieliśmy wgląd w postęp prac oraz mogliśmy aktywnie uczestniczyć w całym procesie.”

Agnieszka Golec de Zavala SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

„Code Apps wspierał nas na każdym etapie, zarówno podczas tworzenia naszej strony internetowej jak i późniejszych modyfikacji treści. Śmiało mogę polecić tę firmę każdemu, kto szuka solidnego partnera.”

Beata Kolterman Premium Brand

„Budując wizerunek nowej marki zależało nam, aby strona internetowa wyróżniała się spośród konkurencji. Efektywność i terminowość oraz ważny dla nas profesjonalizm sprawiły, że strona cieszy się dużym uznaniem.”

Katarzyna Wierzba Biuro Kamienica

„W trakcie współpracy wszystkie sugestie ze strony Code Apps były cenne i trafne. Jesteśmy pełni uznania dla rzetelnej, cierpliwej i fachowej pracy zespołu Code Apps. Śmiało polecam współpracę z Michałem.”

Tadeusz Trzaskowski JT Adwokaci